KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13195397
nr 1319 5397
Etsning
Lars Söderberg, Sverige. "Spegel". Signerad, numrerad 15/15, daterad -67, oramat löst blad. Bladets mått: 44x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:30:46
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr