KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13195397

nr 1319 5397

Etsning

Lars Söderberg, Sverige. "Spegel". Signerad, numrerad 15/15, daterad -67, oramat löst blad. Bladets mått: 44x36 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 april 2020
kl 20:30:46