KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13491084

nr 1349 1084

Jacques Rigaud

(1681-1754), Frankrike

Etsning, Jacques Rigaud (1681-1754), Frankrike. Vy över Paris Notre Dame upp till Pont de la Tournelle, 24x48cm. Signerad

Jacques Rigaud, fransk bildkonstnär född 1681, död 1754.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:05:41

28/9 20:00:42 1      Vinnande bud

Jacques Rigaud

Läs mer om Jacques Rigaud