KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13351012

nr 1335 1012

Inga Säterborg

(1927-2016), Sverige

Etsning, Inga Säterborg (1927-2016), Sverige. Lejon. Signerad, daterad 1978. Motivet: 16,5x16,5 cm, oramat löst blad

Inga Säterborg, svensk textilkonstnär född 1927, död 2016.

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:11:04

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Inga Säterborg

Läs mer om Inga Säterborg