KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13374453

nr 1337 4453

Helen Rex

(f. 1954)

Etsning, Helen Rex (f. 1954), "Den vita fågeln". Signerad, numrerad 8/50, daterad 1981. Motivet: 34x38 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:42:01