KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13834392

nr 1383 4392

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), Sverige. Södra station. Signerad, numrerad 261/310. Motivet: 27x21, yttermått inklusive ram: 49x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 mars 2021
kl 18:39:39

7/3 19:50:50 1      100 kr
8/3 18:34:20 2      Vinnande bud

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg