KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13447169

nr 1344 7169

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, 5 st, Signerad, Stockholmsmotiv. Motivet: 18x13cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:42:35

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg