KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12837009

nr 1283 7009

Hans Bellmer

(1902-1975), Tyskland

Etsning, Hans Bellmer (1902-1975), Tyskland. Kvinnofigur. Signerad, ej numr. Motivet: 18x8 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:22:33

  • Tema
  • 21 okt

Hans Bellmer

Läs mer om Hans Bellmer