KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12837010

nr 1283 7010

Hans Bellmer

(1902-1975), Tyskland

Etsning, Hans Bellmer (1902-1975), Tyskland. Kvinnofigur. Signerad, ej numr. Motivet: 18x8 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:34:34

  • Tema
  • 21 okt

Hans Bellmer

Läs mer om Hans Bellmer