KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13491568

nr 1349 1568

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Etsning, Gérard Titus-Carmel (f. 1942), Frankrike. Komposition med snören. Signerad, numrerad 8/100, daterad -73. Motivet: ca 47,5x37,5 cm

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:42:02

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel