KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14378290

nr 1437 8290

Franco Leidi

(f. 1933)

Etsning, Franco Leidi (f. 1933), Signerad, "avfärd". Bildmått: 14x10cm, yttermått inklusive ram: 41x33cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 december 2021
kl 19:25:21

12/12 09:23:55 1      Vinnande bud