KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13407194

nr 1340 7194

Carl Larsson

(1853-1919), Sverige

Etsning, Carl Larsson (1853-1919), Sverige. Signerad i plåten. Motivet: 11x16cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 20:26:57

Carl Larsson

Läs mer om Carl Larsson