KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13437170

nr 1343 7170

Bruno Ekström

(1941-1990), Sverige

Etsning, Bruno Ekström (1941-1990), Sverige. Signerad, numrerad 233/310, "Katarinavägen" Stockholm. Motivet: 33x24cm

Bruno Ekström, svensk bildkonstnär född 1941, död 1990.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 20:40:38

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bruno Ekström

Läs mer om Bruno Ekström