KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12713010

nr 1271 3010

Bertram Schmiterlöw

(1920-2002), Sverige

Etsning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), Sverige, Stockholm, signerad. -44. Motivet: 24x32 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:56:30

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bertram Schmiterlöw

Läs mer om Bertram Schmiterlöw