KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11587189

nr 1158 7189

Bertram Schmiterlöw

(1920-2002), Sverige

Etsning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), Sverige. Signerad och daterad -44, Söder Mälarstrand, motivet: 23x42

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 29 januari 2018
kl 18:54:25

23/1 23:17:57 1      150 kr
25/1 09:53:11 2      Vinnande bud

Bertram Schmiterlöw

Läs mer om Bertram Schmiterlöw