KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11312272

nr 1131 2272

Bertram Schmiterlöw

(1920-2002), Sverige

Etsning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), 57/200, daterad 48, motivet: 12x15

Konditionsrapport: med dedikation

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 september 2017
kl 18:06:50

21/9 23:27:46 1      Vinnande bud

Bertram Schmiterlöw

Läs mer om Bertram Schmiterlöw