KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13658207

nr 1365 8207

Bertil Bull Hedlund

(1893-1950), Sverige

Etsning, Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Sverige. Signerad, numrerad 1/30, daterad -18. Motivet: 15x13 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 december 2020
kl 18:42:40

Bertil Bull Hedlund

Läs mer om Bertil Bull Hedlund