KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13407252

nr 1340 7252

Etsning

B Ljungdahl 1897, "Bondkvarter i Visby". Ej signerad. Motivet: 43x29 cm

Konditionsrapport: skadat blad, ngt skadad ram

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 19:53:58