KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13152065

nr 1315 2065

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Signerad. Motivet: 20x27 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:47:21

  • Tema
  • 23 mar

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell