KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13351068

nr 1335 1068

Anna-Lisa Elfwén

(f. 1919), Sverige

Etsning, Anna-Lisa Elfwén (f. 1919), Sverige. Signerad, numrerad 4/40. Motivet: 32x24 cm

Anna-Lisa Elfwén, svensk bildkonstnär född 1919.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:53:28

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Anna-Lisa Elfwén

Läs mer om Anna-Lisa Elfwén