KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13581007

nr 1358 1007

Acke Åslund

(1881-1958), Sverige

Etsning, Acke Åslund (1881-1958), Sverige. Höbärgning. Signerad, daterad 1911. Motivet: 26x33 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:40:58

2/11 17:37:32 1      Vinnande bud

Acke Åslund

Läs mer om Acke Åslund