SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Dosa 13218006

nr 1321 8006

Dosa

silver, 1770-tal, Frankrike. Engelska importstämplar 1896. Längd: 6,5 Vikt: 60g ca.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 27 april 2020
kl 19:42:15

  • Tema
  • 27 apr

Silver

Läs mer om Silver
Silver