KONST / Oljemålningar / Collage 13371034

nr 1337 1034

Kristina Laurent

(f. 1943), Sverige

Collage, Kristina Laurent (f. 1943), Sverige. Figur. Signerad, daterad 1989. Mixed media, collage, oljemålning, kartong, 59x49 cm

Kristina Laurent, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 13:30:38)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 19:21:09

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
2/7 15:17:45 1      100 kr
9/7 14:10:22 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Kristina Laurent

Läs mer om Kristina Laurent