MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13374310

nr 1337 4310

Byrå

England, mahogny, mässingsbeslag. Bredd: 101 cm. Djup: 67 cm. Höjd: 84 cm

Konditionsrapport: slitage, skador, saknar ben

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 08:13:39)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 19:25:26

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
30/6 00:20:21 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor