ÖVRIGT / Diverse / Bordsunderlägg 13491099

nr 1349 1099

Bordsunderlägg

4 st, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, mirakel, 30x40cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 september 2020
kl 20:41:59

Josef Frank (1885-1967)
Svensk arkitekt, formgivare och professor med rötter i Österrike.
Firma Svenskt Tenn