MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 13636374

nr 1363 6374

Bokhylleskåp

1950-tal, Teak. Bredd: 120, djup: 10 cm, höjd: 160 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:07:40

30/11 19:02:34 1      Vinnande bud