KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327403

nr 1332 7403

Blandteknik

Vinterträd, Signerad, 1935. Motivet: 6,5x11 cm

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:50:52