KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327083

nr 1332 7083

Blandteknik

3 st, Stig Sasen Andersson, Stockholm & Fiskeläge, lösa blas. Signerade. Bladets mått: 24x31

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:22:13

8/6 16:08:03 1      Vinnande bud