KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13767058

nr 1376 7058

Blandteknik

Signerad, kvinna med barn. Motivet: 63x44cm, yttermått inklusive ram: 79x60 cm

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:31:35