KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327133

nr 1332 7133

Robert Jacobsen

(1912-1993), Danmark

Blandteknik, Robert Jacobsen (1912-1993), Danmark. Komposition, ej signerad, Inyg a tergo. Bladets mått: 9,5x9 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:04:49

Robert Jacobsen

Läs mer om Robert Jacobsen