KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327132

nr 1332 7132

Robert Jacobsen

(1912-1993), Danmark

Blandteknik, Komposition. Ej signerad, intyg a tergo. Motivet: 18,5x16 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:07:57

Robert Jacobsen

Läs mer om Robert Jacobsen