KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327177

nr 1332 7177

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signerad, barn på djur. Motivet: 24x33 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:27:29

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt