KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327086

nr 1332 7086

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad OM, -99. Figurer, bladets mått: 77x43 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:05:48

7/6 20:04:08 1      Vinnande bud