KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327169

nr 1332 7169

Nils Rundgren Björnjägaren

(1890-1971), Sverige

Blandteknik, Nils Rundgren Björnjägaren (1890-1971), Sverige. Ej signerad, 28x38cm

Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 8 juni 2020
kl 21:03:04

Nils Rundgren Björnjägaren

Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren