KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13614275

nr 1361 4275

Ivan Bergdahl

(f. 1929), Sverige

Blandteknik, Ivan Bergdahl (f. 1929), Sverige. Lundagatan, Södermalm, Signerad. Motivet: 32x49 cm

Ivan Bergdahl, svensk målare född 1929.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 november 2020
kl 20:55:17

23/11 10:45:48 1      Vinnande bud

Ivan Bergdahl

Läs mer om Ivan Bergdahl