KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13351063

nr 1335 1063

Gunnel Boij-Tiriolo

(f. 1924), Sverige

Blandteknik, Gunnel Boij-Tiriolo (f. 1924), Sverige. Signerad Gunnel Boij, daterad 1948, ca 63x48cm

Gunnel Boij-Tiriolo, svensk bildkonstnär född 1924.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:27:10

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Gunnel Boij-Tiriolo

Läs mer om Gunnel Boij-Tiriolo