KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13351009

nr 1335 1009

Eva Zettervall

(f. 1941), Sverige

Blandteknik, Signerad a tergo, daterad 1986. Mixed media, 108x108cm

Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:33:02

20/6 11:53:33 1      700 kr
29/6 13:00:58 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Eva Zettervall

Läs mer om Eva Zettervall