KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13351009

nr 1335 1009

Eva Zettervall

(f. 1941), Sverige

Blandteknik, Eva Zettervall (f. 1941), Sverige. Signerad a tergo, daterad 1986. Mixed media, 108x108cm

Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:33:02

20/6 11:53:33 1      700 kr
29/6 13:00:58 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Eva Zettervall

Läs mer om Eva Zettervall