KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327151

nr 1332 7151

Blandteknik

Ett par, Bali. Signerade, 83x31 - 87x29cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 juni 2020
kl 19:47:45

2/6 22:43:16 1      100 kr
7/6 19:07:37 2      Vinnande bud