KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327192

nr 1332 7192

Axel Sjöberg

(1866-1950), Sverige

Blandteknik, Axel Sjöberg (1866-1950), Sverige. Kustlandskap. Signerad, daterad -04,45x57 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:16:10

Axel Sjöberg

Läs mer om Axel Sjöberg