KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13835103

nr 1383 5103

Blandteknik

Anders Hultman, 18x22, yttermått inklusive ram: 29x33 cm. Signerad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 mars 2021
kl 19:40:06

3/3 13:03:58 1      Vinnande bud