KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / teckning 13337128

nr 1333 7128

Acke Åslund

(1881-1958), Sverige

Blandteknik / teckning, Acke Åslund (1881-1958), Sverige. Till "Skeppar Hallings äventyr", Monogramsignerad, 1931. Motivet: 15x20 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 15 juni 2020
kl 19:01:35

Acke Åslund

Läs mer om Acke Åslund