KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / teckning 13337128
nr 1333 7128
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Blandteknik / teckning, Till "Skeppar Hallings äventyr", Monogramsignerad, 1931. Motivet: 15x20 cm
Utrop:
500 kr
måndag 15 juni 2020
kl 19:01:35
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund