MÖBLER / Skåp & hyllor / Barskåp 13327227

nr 1332 7227

Barskåp

mahogny. Bredd: 79, djup: 41 cm, höjd: 120 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:20:36