MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Barnstolar 13374466

nr 1337 4466

Barnstolar

Ett par, LC-stolen, korgmöbel

Konditionsrapport: slitage, skador

måndag 13 juli 2020
kl 18:28:24