MÖBLER / Skåp & hyllor / Badrumsskåp 13636380

nr 1363 6380

Badrumsskåp

Castore, Fratelli Reguitti, Italien, märkt FR Brevettato Made in Italy. Bredd: 86 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:09:24