UR & KLOCKOR / Armbandsur / Armbandsur 13316215

nr 1331 6215

Armbandsur

2 st, 14K, bruttovikt: 31g.

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 1 juni 2020
kl 18:57:48