UR & KLOCKOR / Armbandsur / Armbandsur 13337090

nr 1333 7090

Armbandsur

Certina "New Art", 1960-tal, No: 4106 141 6402950, Doublé / stål, boettens, diameter: ca 3,4 cm, tota. Längd: 19 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:00:32