KONST / Oljemålningar / Anna rosenbäck 10791019

nr 1079 1019

Anna Rosenbäck

(f. 1969), Sverige

Anna Rosenbäck, Anna Rosenbäck (f. 1969), 2016, 'Abstrakt bild', signerad a tergo 'A Rosenbäck -16', olja på duk, 50x50 cm, lager på lager teknik. Skapad av Anna Rosenbäck särskilt för 'A(u)ktion - konst i kampen mot diabetes 2016'

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 31 oktober 2016
kl 20:29:14

     2.800 kr
     1.900 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • 31 okt

A(u)ktion!

Läs mer om A(u)ktion!

Anna Rosenbäck

Läs mer om Anna Rosenbäck