KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13327073
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller vattenfärg
-
9315 Akvarell
gerd, Signerad, "Tomte". Akvarell, bildmått: 40x27..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:45
-
9363 Akvarell
Gunvor Siik, fotografen. Signerad. Akvarell, bildm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:16
-
9064 Akvarell
Hans Prins (f. 1908), Sverige. Signerad, daterad 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:39
-
9386 Akvarell
Mari Simmulson (1911-2000), Sverige. (tillskriven)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:24
-
9185 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Paul, södermotiv...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:17
-
9325 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 76, land..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:06
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller vattenfärg
-
9315 Akvarell
gerd, Signerad, "Tomte". Akvarell, bildmått: 40x27..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:45 -
9363 Akvarell
Gunvor Siik, fotografen. Signerad. Akvarell, bildm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:16 -
9064 Akvarell
Hans Prins (f. 1908), Sverige. Signerad, daterad 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:39
-
9386 Akvarell
Mari Simmulson (1911-2000), Sverige. (tillskriven)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:24 -
9185 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Paul, södermotiv...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:17 -
9325 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 76, land..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:06



