KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13327073

nr 1332 7073

Akvareller

12 st, Signerade Grannenfelt, 1960-tal, oramade lösa blad. Bladets mått: 28x20 ca

Utrop:

600 kr

måndag 8 juni 2020
kl 18:39:56