KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13357026

nr 1335 7026

Akvareller

2 st, Natalia Palander, tillskriven, Skärgårdsmotiv. Omkring 1900. Ej signerad. Motivet: 22x31 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 29 juni 2020
kl 18:57:12

  • Tema
  • 29 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer