KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13337127

nr 1333 7127

Akvareller

2 st, Erotiska motiv, Kina / Japan, ej signerade. Motivet: 25x20 & 25x26 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:57:01