KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13327076

nr 1332 7076

Akvareller

2 st, Barntavlor, Signerade Braun, 29x23 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:37:01

8/6 13:28:59 1      100 kr
8/6 16:23:54 2      Vinnande bud